על החברה
אמריקן מדיקל ג'נטיקס

American Medical
Genetics

על החברה אמריקן מדיקל ג'נטיקס – החברה נוסדה ב 2017 לצורך מתן שירות בתחום הבדיקות הגנטיות לאוכלוסייה הכללית. החברה הקימה מעבדה עם התמחות, ידע ומכשור בגנטיקה ונותנת שירותים בתחום זה לבתי חולים, מרכזים רפואיים, מרפאות ועוד.

מייסדי החברה:

1. א.מ.ל – אמריקן מדיקל לבורטוריס הינה המעבדה הרפואית הפרטית הגדולה בישראל, אשר נוסדה בשנת 1983 ומאז מעניקה שירותי מעבדה מתקדמים למוסדות רפואיים, מרפאות, לקוחות פרטיים ומוסדות מחקר.
למעבדה 2 אתרים – המרכזי שבהם ממוקם בהרצליה פיתוח סמוך למרכז הרפואי הרצליה. המעבדה הדחופה ממוקמת במרכז הרפואי עצמו.

2. ד"ר יוספה ישעיה ניהלה בשנים 2000-2017 את המעבדה הציטוגנטית בבית החולים בילינסון, פתח – תקווה, לאחר שסיימה את לימודי הדוקטורט בפאקולטה לרפואה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר ישעיה רשומה כציטוגנטיקאית קלינית ומנהלת מעבדה רפואית במשרד הבריאות ועסקה רבות במחקרים בנושא האפיגנטיקה.

3. ד"ר דורון בהר בוגר לימודי רפואה בטכניון, מומחה ברפואה פנימית וטיפול נמרץ מביה"ח רמב"ם בחיפה, ומומחה בגנטיקה קלינית מביה"ח בילינסון בפתח-תקווה.
את לימודי הדוקטורט עשה בתחום גנטיקה של אוכלוסיות ומחקריו מקיפים נושאים נרחבים בתחום הגנטיקה.
ד"ר בהר מכהן כ CMO בחברת Gene by Gene ביוסטון, מייסד ומנכ"ל של חברת Igentify בחיפה.

4. ד"ר אריה ישעיה בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב, מומחה במיילדות וגניקולוגיה מבי"ח השרון בפתח-תקווה, מומחה בגניקולוגיה של נערות ומתבגרות.
ד"ר ישעיה מכהן כרופא בכיר במחלקת נשים בביה"ח בילינסון בפתח-תקווה, וכן כמנהל המרפאה לגניקולוגיה של ילדות ונערות בביה"ח שניידר לילדים. הוא מכהן כיו"ר האגודה הישראלית לאמצעי מניעה ובריאות מינית, וכמנהל רפואי של מרכז הרפואי דניאלי בגבעתיים.

חזון החברה

American Medical Genetics

מעבדה מתקדמת

הפעלת מעבדה גנטית מתקדמת שתספק שירות של בדיקות גנטיות בטכנולוגיות מתקדמות לאוכלוסייה בארץ ובעולם, ולחברות העוסקות במחקר רפואי תוך שמירה על איכות, אמינות, מחירים הוגנים ושרות ברמה גבוהה.

שיתופי פעולה

הקמת תשתית לשיתופי פעולה עם גופים שונים שיאפשרו פיתוח של בדיקות חדישות על בסיס הוכחה מדעית מובהקת וללא אינטרסים פוליטיים.

למידע נוסף על החברה אמריקן מדיקל ג'נטיקס

צרו איתנו קשר

השארת הודעה
למומחי המעבדה